Nang mi

Novinky 2007

01./02.12.07 

CAC Annaberg-Buchholz

Poslední výstavu v roce jsme zvládli opravdu na jedničku! Codi dokončil jak německého , tak klubového šampiona a protože má splněné i body na českého klubového šampiona, které splnil 07.10.07 v ČB, tak se můžeme ke konci roku radovat hned 3x!

Sobota: Pan Múller ze Švýcarska – Codi V2,res.CAC, res.VDH  An.

                                                Buwa V1, CAC, VDH An.

Neděle: Pan Zidar ze Slovinska –   Codi V1, CAC, VDH An.

                                                Buwa V1, CAC, VDH An.

Naše Kaysi se pánům rozhodčím také moc líbila, bohužel se tu u štěňat nedělá umístění, je to spíše taková generální zkouška, ale tu zvládla s přehledem. 

                  

                  

 

18.11.07 

Tuto výstavu bych měla nazvat spíš, velké setkání malých Bodjuláčků. Sešlo se jich 6 z 8! Tři fenečky byly přihlašené ve třídě štěňat, což jsem paní rozhodčí, Mgr. Boženě Ovesné, vůbec nezáviděla. Všechny tři VN a pořadí: 1. Kasi, 2. Kaysi a 3. Kampička. Byly opravdu úžasné.

Codi V2, Res CAC – platí jako CAC a Buwinka V3 z pěti fenek. Byla to moc podařená výstava se super účastí – 30 TT! Jsme moc rádi, že jsme zase všechny viděli a už se těšíme na příště!

 

           

         

 

 

25.10.07 

Codík je strýčkem! Jeho sestřička, Cassiopeia, porodila 4 sladká štěňátka. Moc gratulujeme!

  Info...

 

07.10.07 

TT ve Wentalu

V neděli jsme se setkali s tibeťáckými příznivci ve Wentalu, v blízkosti města Aalen. Asi 30

Tibeťáků, 2 Buviéři a asi 60 dvojnožců jsme se vydali na malou procházku nádhernou přírodou „skalního moře“. Moc se nám to líbilo a všichni jsme si tento krásný říjnový den vychutnali.         

            

         

 

07.10.07 

České Budějovice

Na této výstavě  dostal Codi od paní Ubrové jeho druhého českého CACe  a Buwinka získala reservního CACe v mezitřídě! Jinak moc krásný den, který opravdu rychle utekl.

        

 

29.09.07 

Ansbach

Posuzovala paní Klotzová – Codi Res.CAC a Buwi první CAC v mezitřídě!

 

08/09.09.07

Tentokrát 2 dny po sobě. Sobota – internationální a neděle – nationální. Buwa zvítězila v sobotu v juniorech, v konkurenci 3 fen a získala J-CAC, J-VDH a dostala titul „ Juniorsieger Leipzig“ ( paní  Pamela Runderkamp, NL). Coudà byl v sobotu 2. a v neděli zabojoval a získal V1, VDH Anw., res.CAC( paní Karin Acker). Na Buwinku toho bylo v neděli už moc, takže se nenechala od paní rozhodčí osahat, tím bohužel skončila až třetí.

                              

 

26.08.07

Máme nové štěňátko! Je to černá tibetská slečna a přivezli jsme si ji z Lodhéřova, z chovné stanice, Tashi Bodjul, od Evy Pravdové ( u které žije i Couďův tatínek, Džingísek ).Naše fenečka se jmenuje Kal-sang Lha-mi – tibetská bohyně dobrého osudu- a my jí říkáme Kaysi a moc za ní Evě děkujeme, je to zlatíčko!Tady jsou první fotečky a rodokmen naší malé.

Pam-Zamirin Napoleon

Kal-sang Lha-mi

Jomo Lha-ri
Tashi Bodjul

 

08.07.07

Letní setkání

Tentokrát v Neresheimu a jako vždy, když se tímto směrem vydáme, culilo se na nás celý den sluníčko. Co dodat? Moc se nám tam líbilo a tady pár fotek.

Takto vše začalo

 

Pomalu, ale jistě

 

S humorem a elánem

 

 

Neresheimer Härtsfeld

 

Neresheimer Härtsfeld

 

A zase bezhlavě zamilovaný!

 

 

Přes vršky a doliny...

 

 

Naše horolezčata

 

 

Benediktánský klášter ( první záznamy z 11. století)

18.06.07

Dnes přišla velká obálka od ILT!

Buwa Gaba Ponya (Buwinka) je ode dneška 

„Deutsche Jugend-Championesse ILT“!     

                              

16.06.07

Soběslav

Už podruhé jsem se vydala na klubovou výstavu do Soběslavi, tentokrát se dvěmi psy, tam i zpátky. Minulý rok jsem jela jen s Codíkem a hned z výstavy jsem si jela rovnou pro Buwinku. Na klubovce je nejkrásnější to odpolední setkání na cvičišti, kde se vyřádí jak psi, tak paničky a páníčkové. Protože jsem sama nějak nestíhala fotit, jsou všechny fotečky darované. Jitce a panu Snížkovi mooooc děkuji.

                               

                     

 

10.06.07

CAC Neresheim-Stetten

Tato výstava se podařila opravdu se vším všudy. Počasí, organizace, ceny a hlavně opravdu vřelá a skvělá atmosféra. Dnes nebyly přihlášeni jen psi, ale i Jani v Juniorhandlingu, kde opravdu krásně předvedla to, co se naučila minulý měsíc od paní Bischoff. Díky  tomu je pyšnou majitelkou diplomu a i poháru. Naši psíci také nejely s prázdnou. Codi V1, CAC a Buwa V1, J-CAC a k tomu ještě titul “Ostalbjugendsiegerin“. A to ještě není vše! Tímto CAC splnila podmínky na “Německou junioršampionku ILT“! Majko, děkuji za tuto krásnou fenečku.       

23.05.07

Tak, a máme to černé na bílém! Codi je od 14.04.2007 chovným psem! Dnes jsme dostali od ILT nový průkaz původu, s krerým je oficielně převzán tímto klubem.

Takže, milé psí dámy a slečny, Cornelius Djomo Gangkar  je vám ode dneška k plné dispozici.!

 

20.05.07

CAC Frankenstein

Dnes jsme rady z včerejšího tréninku ihned ověřily na ostro a musím říci, že jsme měly úspěch. Couďa V1, CAC a Buwinka V1, J-CAC, od srbského pana rozhodčího, Dr. Milivoje Urosevice.  

19.05.07

Showhandlingtraining  v Neresheim-Stetten,

který organizovala rodina Feil a pan R. Mayer. Ti pozvali paní B. Bischoff z IG-Schowhandling e.V, která nás teoreticky i prakticky zavedla do světa výstav. Celý den se o nás láskyplně starala a udělala si čas na každého jednotlivce, což při této velké účasti nebylo jednoduché.Tento den nás opravdu o hodně obohatil.

05.05.07

TT setkání v Lengenbachtalu poblíž Neumarktu i.d.Opf. O krásném počasí z posledních dnů jsme mohli jen snít. Vítr a déšť nás neopustily ani na chvilku, ale i přes to jsme se sešli v hojném počtu a co je důležité, všichni vydrželi.Musím říct, jak se mi ráno do toho počasí vůbec nechtělo, tak se mi odpoledne nechtělo domů. Už se těšíme na příště!   

                                                           

                                                                 

 

22.04.07 České Budějovice / 29.04.07 Praha

Tentokrát dvě výstavy najednou. České Budějovice – rozhodčí, paní Jarmila Podzemská, dala Codíkovi jeho první české CAC!

Týden na to Praha. Od polského rozhodčího, pana Miroslawa Redlického V2, Res.CAC. Co nás velmi potěšilo, CAC a dokonce i CACIB zůstal v rodině. Toto ocenění si totiž odvezl Codiho bráška Kubík.

14.04.07 Erfurt

Dnes nejen výstava, ale i bonitace! Posuzovala paní R. Rübbelke , která  prováděla i následující bonitaci.V konkurenci čtyřech psů získal Codi - V1, CAC, VDH. Máme velikou radost! Bonitace dopadla též úspěšně, přesné podání dostaneme poštou. Takže zase čekání a čekání a ...

Buwinka se sice krásně předváděla – velice elegantní fena, velmi harmonický pohyb... , ale musí se jestě zakulatit. VD 2.

09.04.07

Hohenburg vor 1812Dnes j sme se vydali na velikonoční výlet na zříceniny hradu Hohenburg. První záznamy jsou z roku 1050, ale stál už dříve. Takto vypadal v roce 1812. V dnešní době leží na území vojenského cvičiště, takže se smí navštěvovat jen o víkendu. Velice krásná procházka, která je na konci odměněna ještě krásnějším výhledem.

 

 

A takto vypadá dnes.

25.03.07

Dnes odpoledne pozvala Couďu jedna tibetská slečna na společnou procházku. A protože si i paničky dobře rozumí, bude Codi svou vyvolenou vídat určitě častěji.  

                                                           

                                                                 

 

04.03.07

Tentokrát jsme se rozjeli do bavorského hlavního města, kde se výstava konala v olympijské hale, která je částí velkého komplexu s nádherným parkem – který jsme bohužel zapomněli vyfotografovat.Tibetské teriéry posuzoval pan Machetanz, od kterého Codi dostal V1, CAC, Res CACIB ! a Buwa VD 1 s krásným posudkem. Pan rozhodčí byl toho názoru, že naše fenky jsou sice krásné a mají vše, jak mají mít, ale jsou ve stádiu vývoje, kdy ještě nemůže dát V. I přesto jsme velmi spokojení.

24/25.02.07

Tento víkend jsme se už podruhé vydali na výstavu do Glauchau. Výstava se pořádá ve velké a světlé sportovní hale, takže mají všichni vystavovatelé i návštěvníci dostatek místa a pohodlí.První den posuzoval Pan Kliebenstein z Německa a k naší radosti udělil Buwince V1, J-CAC. Vedle jiného má Buwa v posudku: excelentní forma hlavy.... Codi měl zase silnou konkurenci, takže V2, Res. CAC, ale také velice krásný posudek. Protože bylo nádherné počasí a okolo haly jsou louky, vyrazilo se po práci za zábavou. Myslím, že tyto fotečky dokazují, že se hafani vyřádili.

V neděli posuzovala paní Ganami z Izraele. Buwa měla tentokrát dvě konkurentky a získala V2, Res J-CAC , ale zase s velmi pozitivním posudkem: atraktivní fena, velmi harmonický pohyb, elegantní dojem...U Codiho v kruhu se nic nezměnilo, takže opět V2, Res CAC.

14.02.07

Dnes nám došly Couďovo výsledky z vyšetření kyčlí.Už jsme na ně napjatě čekali: HD – A2 .Takže se už můžeme přihlásit k bonitaci!

11.02.07

Jsem byla s Buwou na brněnské výstavě a to s výsledkem V3 ve třídě mladých.Více jsem si ani nepředstavovala, protože Buwince bylo teprve před 5ti dny 9 měsíců. Je to ještě takové naše miminko. Předváděla se ale úplně dospělácky a elegantně, jak se na mladou dámu sluší.

Díky Martině máme i jednu fotečku.

25.01.07

Hurá!!! Zima přímo pohádková!!!

                                                           

                                                                 

13.01.07

13.1. jsme zahájili sezonu 2007 a to , jak jinak, než úspěšně. Buwinka dostala VV- velmi nadějná - od švýcarské rozhodčí, paní Clerc. Jenom nás trochu mrzí, že se nedělalo umístění.

Couďa má ještě do konce února dovolenou, kterou využíváme trénováním společenského chování.  

09.01.07

Minulý týden byl Codi na očním vyšetření a kromě toho, že se choval přímo ukázkově,  potěšily nás hlavně výsledky: PRA-LL negativní

     

Nahoru