Nang mi

Novinky 2010


17.12.10
Hurá! Máme štěňátka! 1 kluk a 2 holčičky! --> INFO
 
17.11.10

Štěňátkům z našeho B – vrhu bylo už půl roku. V minulých týdnech jsme všechny viděli a při těchto setkáních vznikly tyto fotečky.


Bya

Bya

Bya

Bya

Bya

Cooper

Cooper

Cooper

Cooper

Brug

Balu

Max / Balu

Brug

Brug / Balu

Brug / Balu
     
     
 
28.08.10

1. setkání štěňátek

Dnes jsme pořádali naše první setkání Nang mi stěňátek.

Naše skupina byla sice malá, ale zato moc fajn. Tohoto názoru byl i svatý Petr a nechal naštěstí po dobu našeho výletu jeho dešťové brány zavřené. Poté jsme zašli na oběd, kde pro nás připravili samostatnou vedlejší místnost, kde mohli psi také volně běhat.

Z Maxíka a Akyho vyrostli krásní a milí mladí psi a i Cooper zase o kousek vyrostl a je na nejlepší cestě, aby se jím také stal.

Bylo to moc krásné setkání a čas utekl jako voda. Děkujeme všem, kteří tento den s námi strávili a těšíme se nejpozději zase za rok na shledanou.

 
 
11.08.10
První obrázky malého Balu, který má přes den super kamaráda na hraní i na lumpárny. Odstěhoval se totiž k Maxíkovi z našeho A - vrhu. Na fotečkách od Byunky vidíme krásně příbuznost tibeťáčka s horskou kozičkou. Za fotečky moc děkujeme!
 
01.08.10

Nové fotečky našich štěňátek, tentokrát od Coopra a Maxe! Moc děkujeme!

 

Dnes jsme si udělali malý výlet na zříceniny hradu Kallmünz. Líbily se nám nejen zříceniny a ta cesta k nim, ale i malebné městečko, které leží přímo pod tímto hradem. Tady několik obrázků.

 

       
25.07.10

Neresheim-Stetten

 

Po delší pauze jsme se vydali na výstavu, kde posuzovala paní rozhodčí Assenmacher-Feyel. Na tuto výstavu jsme se hlavně vydali kvůli Mie ( A-nan Mo-byung), která zde měla svou výstavní premiéru.

Z Miunky se stala krásná psí slečna s velice milou a kamarádskou povahou. S její rodinou jsme strávili moc krásné dopoledne. Později se k nám přidala rodina Seidlů s malým Brugem.

Bylo to moc pěkné „rodinné setkání“.

Codi: V1, CAC VDH

Mia: VD ( třída mladých) – moc gratulujeme!

 
25.07.10

I malý Balu našel svoje páníčky. Jemu i jeho sourozencům  přejeme krásný  „psí“ život.

 
17.07.2010
Drei von unserem Quartett sind schon ausgezogen.
Von Bya's Familie haben wir auch schon die ersten Bilder bekommen, für welche wir uns ganz herzlichst bedanken
 
04.05.2010
Naše štěňátka jsou tady!!!
3 kluci a jedna princeznička.
...víc
 
02.05.2010
Malá Mia - Arya l´hai- měla 2.5.10 v Praze svou výstavní premiéru. Ke své známce VN 1, dostala od pana rozhodčího Denise Kuzelja - BG - krásné hodnocení. Tereze a Honzovi tímto moc gratuluji!
 
23.03.2010

V sobotu jsem navštívila s Buwinkou její malou dcerku, která žije u Terezy a Honzy v Praze. Bylo to moc pěkné odpoledne a tady pár foteček z této návštěvy. ...víc

 
22.02.2010
Jak ten čas letí. Štěňátkům z našeho prvního vrhu je už 6 měsíců. My přejeme jim i jejich majitelům i nadále vše nejlepší a mnoho radosti
Aky (vice) Max (vice)


21.02.10
V neděli jsme byli pozvaní od Radany Sojkové k zimnímu setkání TT v blízkosti vesničky Kounov, kde se nachází pověstné Kounovské kamenné řady. I když jsme tyto mohli jen částečně obdivovat, tak se nám procházka moc líbila. Psi se vyřádili, paničky i paníčkové si popovídaly, všichni si přišli na své. Takže příšte zase rádi přijedeme!
 
16.01.10
CACIB Nürnberg
Dnes byl opravdu radostný a úspěšný den. Codi byl od rozhodčí, paní Schrank, ohodnocen V2, res.VDH, res. CAC (KTR), res. CACIB (který platí jako CACIB)! Buwinka dostala V, s čímž jsme též spokojeni (7 fen v otevřené třídě). S Kaysinkou jsme byli na očním vyšetření, které na výstavách nabízí, to je také vše v pořádku a jako bonbónek jsem se opět mohla pomazlit s Maxem.
Coudik dostal krásné, nové vodítko a k tomu velký plyšový míč, který při zmáčknutí bečí. Je z toho míče úplně unesený
!
Tato výstava proběhla ve velmi příjemné atmosféře.
 

06.01.10
6.1.10 jsme byli pozváni od rodiny Feil k Setkání TT. Protože už víme, že se o nás dobře postarají, pozvání jsme s radostí přijali. Tentokrat bylo s námi poprvé i jedno naše štěňátko, samozřejmě s paníčky, což nám udělalo velkou radost.
Moc krásný den, děkujeme.

 nahoru